Світильник вуличний LED FLORIDA-100 6400K
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-074-014-0100-020 Категорія:
Робоча напруга
100-265V/50-60Hz
Бренд
HOROZ ELECTRIC
Колір
Сірий
Розміри (ДхШхВ)
483мм x 186мм x 84мм,ø60mm(труба)
Потужність
100 W