Світильник лінійний LED 54W “TETRA/SQ-54” 6400К
Світильник лінійний LED 54W “TETRA/SQ-54” 6400К
571.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильники світлодіодні, лінійний світильник 54вт, 54вт світильник, світильник хороз, хороз, horoz, horoz tetra, офісний світильник тетра -, тетра 54, тетра, tetra
| Робоча напруга | 220-240V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 1200 мм * 69,5 мм * 27 мм |
| Потужність | 54 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 25 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 3780 lm |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Аналог лампи розжарювання | 432 W |
| Додатково | Кріплення у комплекті |


Відгуки
Відгуків немає, поки що.