Накладний світлодіодний світильник має потужність 36 Вт, що еквівалентно 325 Вт для лампочки розжарювання. Світить холодним світлом з колірною температурою 6000 К. Світильник має прямокутну форму із закругленими краями, розсіювач матовий і пофарбований у білий колір. Напруга живлення у межах 175-265 В, світловий потік – 2880 лм, світлова віддача – 80 лм/Вт. Кути світіння ⩾170, а індекс передачі кольору ⩾80. Клас захисту пристрою – IP20.
LED-світильник світлодіодний квадратний DL-S707-36, 36Вт, 6000К, BIOM (B_24105)
557.60 грн
Накладні Led Світильники
| Тип світлодіодів | SMD |
|---|---|
| Спосіб включення | Без вимикача |
| Форма плафона | Квадрат |
| Матеріал арматури | Метал |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Пульт управління в комплекті | Ні |
| Габаритний розмір, мм | 335×65 |
| Вид монтажу | Накладні |
| Кут світіння, ° | 170° |
| Тип розсіювача | Зоряне небо |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Світлова віддача | 80 Lm/W |
| Температура світла | 6200K (Холодний білий) |
| Світловий потік | 2880 Lm |
| Робоча напруга | AC 175-265V |
| Форма світильника | Квадратні |
| Еквівалентна потужність | 325 W |
| Потужність | 36 W |




Відгуки
Відгуків немає, поки що.