LED-світильник світлодіодний квадратний DL-S707-36, 36Вт, 6000К, BIOM (B_24105)
Артикул: B_24105 Категорія:
Brand:BIOM
Накладні Led Світильники
Накладний світлодіодний світильник має потужність 36 Вт, що еквівалентно 325 Вт для лампочки розжарювання. Світить холодним світлом з колірною температурою 6000 К. Світильник має прямокутну форму із закругленими краями, розсіювач матовий і пофарбований у білий колір. Напруга живлення у межах 175-265 В, світловий потік – 2880 лм, світлова віддача – 80 лм/Вт. Кути світіння ⩾170, а індекс передачі кольору ⩾80. Клас захисту пристрою – IP20.
Тип світлодіодів
SMD
Спосіб включення
Без вимикача
Форма плафона
Квадрат
Матеріал арматури
Метал
Матеріал плафона
Полікарбонат
Можливість діммірованія
Не димуються
Пульт управління в комплекті
Ні
Габаритний розмір, мм
335×65
Вид монтажу
Накладні
Кут світіння, °
170°
Тип розсіювача
Зоряне небо
Індекс передачі кольору, Ra
⩾80
Світлова віддача
80 Lm/W
Температура світла
6200K (Холодний білий)
Світловий потік
2880 Lm
Робоча напруга
AC 175-265V
Форма світильника
Квадратні
Еквівалентна потужність
325 W
Потужність
36 W
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
LED-світильник світлодіодний квадратний DL-S707-36, 36Вт, 6000К, BIOM (B_24105)LED-світильник світлодіодний квадратний DL-S707-36, 36Вт, 6000К, BIOM (B_24105)