Світильник трековий “BREMEN-40” 40W 4200 білий
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-018-031-0040-010 Категорія:
Колір
Білий
Розміри (ДхШхВ)
180мм х 88мм х 181мм
Потужність
40 W
Світловий потік (лм)
3000 lm
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Світильник трековий "BREMEN-40" 40W 4200 білийСвітильник трековий “BREMEN-40” 40W 4200 білий