Світильник накладний LED
- потужність:48W
- колір: 6400K 4320Lm
- напруга: 100-265V
- розмір: d-300*h38мм
- колір: білий
- форма: кругл.
1,440.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильник накладний LED
| Робоча напруга | 100-265V/50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 300мм х 38мм |
| Потужність | 48 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 25 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 4320 lm |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Кут розсіювання | 120° |
Світильник накладний Horoz Electric SOFIA-48 білийНаявність: Є в наявності



Відгуки
Відгуків немає, поки що.